GAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GAPS

Gabungan Anak Pelajar Sabah

HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

Camat puasa Ramadhan n Camat ari merdeka too!!!!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Are Gee de Natalie
SabahanManiac
Are Gee de Natalie

Male Number of posts : 85

Camat puasa Ramadhan n Camat ari merdeka too!!!! Empty
PostSubject: Camat puasa Ramadhan n Camat ari merdeka too!!!!   Camat puasa Ramadhan n Camat ari merdeka too!!!! Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 8:28 pm

salam...
hee...sempena posa ni...aku mau memohon ribuan kemaafan kepada semua especially menbod n exco nilai...selalu jumpa dorg jak kan...mesti byk salah tu....juga kepada anak2 sabah di nilai ni...maafkan aku kalo ada yg xpuas hati dgn gaps slama ni....huhuu...aku insan besa jak ni...nda perfect sgt,,ada juga buat silap kan...
sebelum terlupa,,aku jugak memohon kemaafan bagi diri aku n bagi pihak menbod n exco nilai kepada sahabat2 di pj...mungkin kerana kekurangan komunikasi antara kita timbul byk perselisihan faham....apa2 pun,,itu adat bagi kehidupan berorganisasi...nda kan maju kalo teda yg argue2...argument make improvement....jadi,,marilah kita saling tegur-menegur silap kita....teda istilah sepa2 menang,,sepa2 kalah....kayzZZzZz!!!
thatz all from me...
wasalam.....
Back to top Go down
MimieJuLieTz
SabahanGeek
MimieJuLieTz

Female Number of posts : 217
Job/hobbies : student
Humor : funny

Camat puasa Ramadhan n Camat ari merdeka too!!!! Empty
PostSubject: MINTA MAAF..   Camat puasa Ramadhan n Camat ari merdeka too!!!! Icon_minitimeSat Aug 30, 2008 5:50 pm

SALAM..

Aku pn ingin m'ambil ksmpatan ini utk m'minta ampun n maaf byk2 kpd sesapa yg prnah rsa t'singgung n t'sindir dgn aku..t'utmanya mboard n exco pj n nilai..bdk2 sabahan 1st year n 2nd year yg lain..mna la tau kan aku prnah t'mrah n t'sindir kmu dpn2 atau mlalui phone kan.. Crying or Very sad

Aku btul2 mnta maaf sbb kalo sdg 'panas' aku mmg ckp trus straigth 2 da point x b'tapis2 lg.. Sad ( sesapa yg prnah aku nmpak m'amuk n mrah scara live tu mmg tau la kan aku yg gila-gila nie bila sda mrah akn b'tkar jd gila.. Evil or Very Mad Hehe..)

X lupa jg kpd sesapa yg prnah dbuli oleh aku tu..minta ampun byk2. Tjuan ku hnya utk b'grau snda. Huhu.. Sad
Especially to aji, aku slalu buli hang kan t'utama psal cat tu. Hehe.. ..n aku slalu bgkang n p'tikaikn apa ckp hang x tau la hang sdar ke dok.. Minta maaf ek..
(tp lps rya mau aku buat lg.. Hahaha!!!) Laughing

N x lpa jg kpd sesapa yg slalu m'buli aku tu sila la minta maaf dgn aku ya.. ( kata2 ini dtujukn khas kpd NIZAM aka AWANG ) Hahaha!!! Gurau ja!!!

Ksimpulannya, aku mnta ampun n maaf la dgn korg dgn hati yg ikhlas..hrap korg maaf la aku yer.. Huhu.. Sad
Back to top Go down
http://profiles.friendster.com/mimie124

Camat puasa Ramadhan n Camat ari merdeka too!!!!
Back to top 
Page 1 of 1